Chránená dieľňa

Salón Perfect BODY -CHRÁNENÁ DIEĽŇA

Naša prevádzka Salón PERFECT BODY, Sabinovská 3/B, 82102  Bratislava získala štatút – priznanie postavenia chránenej dielne – k 01.08.2009 tým, že ponúka služby prostredníctvom zamestnancov so zdravotným postihnutím. 

V zmysle Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti, každý zamestnávateľ, ktorý zamestnáva najmenej 20 zamestnancov je povinný zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 písm. a) citovaného zákona v počte, ktorý predstavuje 3,2 % z celkového počtu jeho zamestnancov.

Zamestnávateľ, ktorý nezamestnáva určený počet občanov so zdravotným postihnutím je povinný odviesť na účet úradu práce za každého takéhoto občana odvod vo výške 0,9-násobku celkovej ceny práce. Pre rok 2018 to predstavuje čiastku 1.125,- €. Výška náhradeného plenia pre rok 2018 je 1.000,- €.
salon-perfect-body-02.jpg
Povinnosť zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím vo výške povinného podielu podľa § 63 ods. 1 písm. d) môže zamestnávateľ plniť aj odoberaním služieb od našej chránenej dielne vo výške 1.000,- € pre rok 2018. Tým zamestnávateľ ušetrí cca 100,- € a naviac zamestnanci získajú možnosť využívať masérske, relaxačné a kozmetické služby našej chránenej dielne.

Využitím nami ponúkaných služieb by ste zároveň uplatnili dodržiavanie § 6 Zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, pretože naše služby sú zamerané na regeneráciu pracovnej sily, odbúranie stresu zamestnancov, relax a predchádzanie civilizačným chorobám (spôsobené napr. aj sedavým zamestnaním). Uvedené prispieva aj k celkovému vzhľadu zamestnancov, čo je dôležité z hľadiska diplomatického protokolu.
breussova-masaz.jpg
Práceneschopnosť každého zamestnanca kladie na zamestnávateľa neočakávané zvýšené finančné nároky. Podľa zákona č. 462/2003 Z.z. má zamestnávateľ povinnosť poskytovať náhradu príjmu až do desiateho dňa dočasnej PN. Investíciou do zdravia Vašich zamestnancov chránite svoje záujmy a predchádzate zbytočne vysokým nákladom. Poskytovanie takejto nadštandardnej starostlivosti budú Vaši zamestnanci iste pozitívne vnímať ako zvýšený záujem o nich z Vašej strany. Navyše včasná prevencia a adekvátna starostlivosti v podobe masérskych, relaxačných a podobných služieb vedie k znižovaniu chorobnosti a k zlepšeniu výkonnosti. Naše služby umožnia zabezpečovať nadštandardnú zdravotnú a relaxačnú starostlivosť pre všetkých Vašich zamestnancov. 
Naša prevádzka je aj zmluvným partnerom spoločností poskytujúcich motivačné, benefitové a darčekové poukážky pre odmeňovanie zamestnancov. Prijímamé poukážky viacerých takýchto spoločností.

Ako referenciu si dovoľujeme uviesť, že naše služby využívajú zamestnanci viacerých firiem a inštitúcií, napr. Auto Škoda Slovensko, Národná banka Slovenska, VÚB, a.s., Slovenská sporitelňa, a.s., T-Com, Orange, ING, Tatra banka, a.s., Sociálna poisťovňa a ďalšie.

Boli by sme radi, keby ste prijali túto ponuku a rozhodli sa pre akceptovanie našich služieb, čím by ste dali šancu rozvoju prevádzky, ktorá zamestnáva aj občanov so zdravotným postihnutím.
anticelulitdna-masaz.jpg

Zdenka Uhlárová, Majiteľ

Salón Perfect Body

PERFECT BODY - štatút chránene dielne so 100% výškou náhradného plnenia

Čo získa vaša spoločnosť nákupom služieb v chránenej dielni PERFECT BODY:

Vyhnete sa odvodom
Ušetríte...

Vyhnete sa zákonným odvodom - za nezamestnávanie občanov so ZŤP. Získate a ušetríte.

Atraktívne benefity
Pre zamestnancov a partnerov

Kompletný sortiment masáží, kozmetické ošetrenia tváre a tela, programy na detoxikáciu a chudnutie.

Podpora zamestnania
Dobrý pocit...

Nákupom služieb v chránenej dielni podporíte zamestnávanie zdravotne ťažko hendikepovaných

Chránená dieľňa a legislatíva

zakon-150.jpg
K uplatneniu náhradného plnenia je potrebné vyplniť nižšie uvedené nasledovné tlačivá.
V prílohách sa náchadzajú: Informácie pre zamestnávateľa k povinnosti zamestnávať občanov so zdravotným postihnutí v zmysle zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti, Potvrdenie pre zamestnávateľa o zadaní a realizácii zákazky, Prílohy k potvrdeniam.
Ak máte otázky ohľadom uplatnenia náhradného plnenia, radi vám v tom poradíme.
INFORMÁCIA PRE ZAMESTNÁVATEĽA k povinnosti zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím v zmysle Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov za rok 2018.
  • Prílohy typu PDF sú vhodné na vytlačenie a vyplenie manuálne.
  • Prílohy typu DOC sú vo formáte Microsoft Word vyplniteľné na počítači.
POTVRDENIE PRE ZAMESTNÁVATEĽA o realizácii zákazky
PRÍLOHA Č.1 - k potvrdeniu pre zamestnávateľa pre rok 2018 (neoddeliteľná súčasť potvrdenia)
PRÍLOHA Č.2 - k potvrdeniu pre zamestnávateľa pre rok 2018 (neoddeliteľná súčasť potvrdenia)

Centrum Perfect Body - zamerané na celkovú relaxáciu, telesnú a duševnú pohodu, na udržanie krásy tela

  • Sabinovská 3/B, Bratislava
  • +421 -(0)915 - 064 822
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pondelok-Piatok: 9:00-20:00
  • Sobota: na objedndávku

Recent Works

Napíšte nám...

  />