slide07.jpg
slide01.jpg
slide02.jpg
slide03.jpg
slide04.jpg
slide05.jpg
slide06.jpg

Whole Body

Whole body - špeciálna vibrujúca plošina sťahuje svalové vlákna  a vyvoláva vo všetkých zapojených svaloch špeciálne opakovaný strečovy reflex.

Počas cvičenia na Whole Body sa svaly sťahujú a uvoľňujú oveľa intenzívnejšie ako pri bežnom cvičení. Pri aktívnej fyzickej činnosti je obvykle zapojených maximálne 40 % svalových vlákien každého svalu, zatiaľ čo vibrácie zapoja 95 -97 % svalových vlákien. To znamená , že môžeme posilniť i svaly , ktoré sa pri bežnom cvičení zapájajú veľmi  ťažko napr. chrbtové a panvové svaly.

Pri cielenej aktívnej činnosti svaly fungujú ako pumpa, ktorá privádza krv i do tých najmenších ciev. V dôsledku toho telo sa vysporiada s odpadovými látkami rýchlejšie , čo vedie k vyššej regeneračnej schopnosti. Whole body podporuje aj rast kostnej hmoty. Spolu so zosilením  svalov bojuje i proti osteroporóze. Zmierňuje bolesť svalov, vďaka zvýšenej krvnej cirkulácii a nervovej stimulácii. Stačí iba desať minút dva až trikrát týždenne na dosiahnutie želaného výsledku.  Rôznymi polohami na plošine môžete stimulovať rôzne svaly a svalové skupiny.

Vibrujúca plošina podporuje aj spaľovanie telesného tuku . Masážne programy uvoľňujú stuhnuté  tkanivo,  zrasty, rozbíjajú tukové bunky a zlepšujú mobilitu vrstiev tkanív.

Po odstránení celulitídy a posilnení spojovacích tkanív je pokožka  viditeľne pevnejšia a vypnutejšia.