slide07.jpg
slide01.jpg
slide02.jpg
slide03.jpg
slide04.jpg
slide05.jpg
slide06.jpg

Parafango

Parafango je atomizované morské bahno obohatené oligoelementmi a zmiešaný parafínom, včaka svojim remineralizačným účinkom zvyšuje tok lymfy a urýchĽuje vylučovanie toxických látok z nášho tela, má ukĽudňujúce účinky, hĺbkovo čistí a revitalizuje pokožku, zlepšuje krvný obeh. Jeho aplikácia pomáha relaxovať telo a opitmalizuje penetráciu aktívnych látok z ampúl.

Morské bahno pomáha vylučovaniu toxínov, má ukĽudňujúce účinky, hĺbkovo čistí pokožku, revitalizuje ju a zlepšuje krvný obeh. Parafín vyvoláva efekt mini-sauny, ktorý sa zvyšuje bandážovaním. Tento efekt odstraňuje produkty metabolizmu, zabezpečuje hydratáciu a vpravovanie ampuliek má dlhotrvajúce účinky, včaka vzniknutej oklúzií.

A teraz to najlepšie: parafango sa nedá umyť - čiže nie je potrebné, aby salón bol vybavený sprchou. Po uplynutí doby pôsobenia - cca 30-40 min sa parafango „stiahne„ z pokožky (podobne ako pri parafínovom zábale). Následne sa pokožka ošetrí krémom, tiež podĽa daného problému.

LIPOAMINOCEL je thermoaktívna multifázová emulzia, ktorá zvyšuje lokálnu mikrocirkuláciu, stimuluje lipolýzu a znižuje zadržanie tekutín.

AMINOFIRM je spevňujúci multifázový krém obohatený kolagénom a elastínom, ktoré spevňujú pokožku a vrátia jej elasticitu.

Ošetrenie presne zapadá aj do koncepie SPA či wellness, preto ho s úspechom používajú tisícky salónov na celom svete.

Parafango sa dá vynikajúce kombinovať aj s ostatnými, prevažne prístrojovými telovými ošetreniami, ako napr. lymfodrenáž, formovanie postavy elektrostimulátorom, alebo pri trojfázovej vákuovej masáži SLIMWAVE.

Ponúkame garantované výsledky všetkým zákazníčkam, ktoré túžia po lepšej postave,majú problémy s celulitídou, trápia ich strie, nadváha, alebo len jednoducho chcú mať pekné, pevné a zdravé telo

Počas jednej kúry sa znižuje objem ošetrovaných partií o cca. 2 -5 cm.

Pre dosiahnutie dobrého účinku je potrebných minimálne 5 ošetrení.

Odporúča sa používať krémy každý deň, večer po sprchovaní.