slide07.jpg
slide01.jpg
slide02.jpg
slide03.jpg
slide04.jpg
slide05.jpg
slide06.jpg

Ošetrenia Darphin

Ošetrenie luxusnou prírodnou francúzskou kozmetikou DARPHIN
DARPHIN - kde sa stretáva profesionalita s luxusom a kde sa ľahko riešia problémy pleti.
Darphin je profesionálna rastlinná parížska pleťová kozmetika. Jej luxusné zloženie je založené na harmonickej zmesi technológie, rastlín a čistých esenciálnych olejov. Toto výnimočné, na výsledky zamerané ošetrenie šité na mieru je spojením s absolútnou účinnosťou a relaxáciou. Jemná kombinácia luxusných, vysoko koncentrovaných rastlinných zložiek, ultrazmyslových textúr a techniky exkluzívnych ručných masáží stavia účinnosť ošetrenia na veľmi vysokú úroveň pre cielený výsledok.

 

Techniky ošetrenia DARPHIN:

  • - Uvítací rituál: Aromoterapia oživí a stimuluje telo zvnútra a súčasne poskytuje pocit relaxácie.
  • - Digitopresúra (technika inšpirovaná masážou Shiatsu – kozmetička používa brušká prstov k stimulácií všetkých energetických bodov v oblasti tváre zaisťujúcich rovnováhu medzi telom a dušou) na tvár a masáž chodidiel a šije nahriatými uterákmi, pričom dôjde k uvoľneniu tela a prebudeniu zmyslov.
  • - Ani-age dermobrazia veľmi šetrne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pleti bez podráždenia. Celkovo zlepšuje a zjemňuje štruktúru pleti. Pôsobí proti pigmentovým škvrnám, podporuje proces obnovy buniek a redukuje známky stárnutia.
  • - Hĺbková masáž: Táto masáž tonizuje a stimuluje tvárové svaly a posilňuje krvný obeh. Jedinečná a prepracovaná modelovacia technika „tvárovej gymnastiky proti stárnutiu“ slúži k vyhladeniu a spevneniu kontúr pleti tváre „úplne prirodzeným liftingom“.


Môžete si vybrať z týchto ošetrení:

  • - Hĺbkové čistiace ošetrenie
  • - Hydratačné ošetrenie
  • - Vyživujúce a rozjasňujúce ošetrenie
  • - Ošetrenie proti pigmentácii
  • - Vyhladzujúce ošetrenie proti vráskam
  • - Ošetrenie tváre pre mužov

 

 

Ošetrenie tela vonnými olejmi DARPHIN


Ďaleko od každodenného zhonu a stále vyššieho životného tempa Vás čaká mikrosvet luxusu a duševného kľudu. Miesto, kde budetehýčkaný, má meno DARPHIN.

 

Oddajte sa rozkoši odpočívania a nechajte sa rozmaznávať výživnými koktejlami a objavte svet aromaterapie. Masážne techniky DARPHIN Vašu pokožku prebudia, rozdýchajú a pleť bude lepšie prijímať potrebné aktívne látky.

 

Profesionálna starostlivosť a prípravky,ktoré obsahujú aromatické výťažky z rastlín, a koncentrované esenciálne oleje Vám komplexne ozdravia Vašu bytosť. Nové SPA ošetrenie Darphin osloví predovšetkým Vaše zmysly a pripomeniete si pocit spokojnosti.
Produkty Darphin vynikajú svojou jemnou textúrou,ktorá je ako pohladenie a v pozadí jemnej starostlivosti znejú tóny špeciálne vybratej hudby.


Ošetrenie anti-age


Najprv objavíte doposiaľ Vám neznáme exkluzívne masážne techniky, ktoré sú schopné prebudiť mladistvú iskru vo Vašej pleti. Vďaka originálnemu rituálu odborník značky Darphin znovu vymodeluje Vašu tvár, vypne rysy a zvýši elasticitu buniek. Vaša pleť s nedočkavosťou prijme anti-age program: vypínacie sérum a masku s koktejlom koncentrátu Deepsane, ktoré budú synergicky pôsobiť proti stopám času. Budete prekvapení elasticitou, vypnutím a zvláštnou tonizáciou.

Neuveriteľné- mladosť sa objaví na Vašej pleti! 

Čistiace ošetrenie pleti


Čistí,rozjasňuje a sťahuje rozšírené póry.Po celkovom vyčistení a exfoliácii pleť môže prijať esenciálny olej NIAOULI, ktorý pomáha obnoviť rovnováhu v mazovej sekrécii a ďalšie hĺbkovo pôsobiace esenciálne oleje. Ošetrenie je ukončené ukľudňujúcou ílovou maskou s citrónom,ktorá revitalizuje pleť.Čistá, zmatnená, vypnutá a rozjasnená bude Vaša pleť po ukončení čistiaceho ošetrenia.