slide07.jpg
slide01.jpg
slide02.jpg
slide03.jpg
slide04.jpg
slide05.jpg
slide06.jpg

Ošetrenia Darphin + darček

Tlač PDF

Ošetrenie luxusnou prírodnou francúzskou kozmetikou DARPHIN.

DARPHIN - kde sa stretáva profesionalita s luxusom a kde sa ľahko riešia problémy pleti. Akcia pre všetkých, darček pre prvých 20.

 

Darphin je profesionálna rastlinná parížska pleťová kozmetika. Jej luxusné zloženie je založené na harmonickej zmesi technológie, rastlín a čistých esenciálnych olejov. Toto výnimočné, na výsledky zamerané ošetrenie šité na mieru je spojením s absolútnou účinnosťou a relaxáciou. Jemná kombinácia luxusných, vysoko koncentrovaných rastlinných zložiek, ultrazmyslových textúr a techniky exkluzívnych ručných masáží stavia účinnosť ošetrenia na veľmi vysokú úroveň pre cielený výsledok.

Techniky ošetrenia DARPHIN:
Uvítací rituál: Aromoterapia oživí a stimuluje telo zvnútra a súčasne poskytuje pocit relaxácie.
Digitopresúra (technika inšpirovaná masážou Shiatsu – kozmetička používa brušká prstov k stimulácií všetkých energetických bodov v oblasti tváre zaisťujúcich rovnováhu medzi telom a dušou) na tvár a masáž chodidiel a šije nahriatými uterákmi, pričom dôjde k uvoľneniu tela a prebudeniu zmyslov.
Ani-age dermobrazia veľmi šetrne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pleti bez podráždenia. Celkovo zlepšuje a zjemňuje štruktúru pleti. Pôsobí proti pigmentovým škvrnám, podporuje proces obnovy buniek a redukuje známky stárnutia.
Hĺbková masáž: Táto masáž tonizuje a stimuluje tvárové svaly a posilňuje krvný obeh. Jedinečná a prepracovaná modelovacia technika „tvárovej gymnastiky proti stárnutiu“ slúži k vyhladeniu a spevneniu kontúr pleti tváre „úplne prirodzeným liftingom“.  

Môžete si vybrať z týchto ošetrení:

  • - Hĺbkové čistiace ošetrenie
  • - Hydratačné ošetrenie
  • - Vyživujúce a rozjasňujúce ošetrenie
  • - Ošetrenie proti pigmentácii
  • - Vyhladzujúce ošetrenie proti vráskam
  • - Ošetrenie tváre pre mužov


Ak sa objednáte do 30. 11. 2011 získate na každé ošetrenie 20% zľavu a k tomu dostanete zdarma darček od firmy DARPHIN v hodnote 12 eur.
Objednávky prijímame na telefónnom čísle: 0915 064 822, prineste si so sebou vytlačenú darčekovú poukážku DARPHIN
PERFECT BODY, s.r.o., Sabinovská 3/B, Bratislava, www.perfectbody.sk