slide07.jpg
slide01.jpg
slide02.jpg
slide03.jpg
slide04.jpg
slide05.jpg
slide06.jpg

Otázky a odpovede

Otázky a odpovede

Čo je výnimočné na bylinkovom peelingu Green Peel?


Bylinkový peeling green peel je vytvorený z čistej bylinkovej zmesi. Na rozdiel od iných peelingových prostriedkov neobsahuje žiadne chemické, často aj škodlivé látky alebo syntetické brúsivá. Je to maximálne bezpečná metóda bez vedľajších účinkov. Pokiaľ sa bylinky nedopatrením dostanú do očí, nespôsobujú žiadne pálenie ani slzenie. Napriek veľmi intenzívnemu pôsobeniu ošetrená osoba nie je vyradená z bežnej pracovnej a sociálnej aktivity.


Ako dochádza k odlupovaniu bez pôsobenia chemických látok?

Bylinkovou zmesou GREEN PEEL sa vykoná špeciálna masáž pokožky v autorizovanom kozmetickom salóne. Mikročiastky samotných byliniek jemne zbrúsia horné vrstvy pokožky. Ostatné aktívne ingrediencie z bylinkového preparátu sa penetrujú do pokožky kde sú absorbované do 48 hodín Viditeľne sa zvýši prekrvenie a následné okysličenie buniek. Prírodné aktívne látky v peelingu GREEN PEEL - ako vitamíny, fitohormóny, enzýmy podporujú normalizačný a regeneračný proces pokožky.Ako vyzerá pokožka po ošetrení?

Po ošetrení pleť je červená, dochádza k pocitu pálenia ako po ľahkom popálení na slnku.

Na 3. až 4. deň sa „ stará „ pokožka začne šúpať. Do tejto doby spravidla sa dajú vykonávať pracovné povinnosti bez prerušenia.
Na 5. deň nasleduje ošetrenie post-peel. Kozmetička ošetrí pokožku účinnými látkami, v prípade potreby špeciálnymi prípravkami a masážou odstráni zbytky „ starej“ pokožky. Pokožka má teraz mimoriadnu absorbčnú schopnosť preto sa ošetrí vysokohodnotnými účinnými látkami.
Nová pokožka už nie je červená, je podstatne zlepšená, svieža, čistá a omladená.

Doporučuje sa SUPER BEAUTY ošetrenie – špeciálne ošetrenie aktívnymi účinnými látkami, ktoré vypína tkanivo a sú vhodné predovšetkým na pokožku, ktorá potrebuje intenzívnu starostlivosť.


Aká následná starostlivosť je potrebná po ošetrení GREEN PEEL?

Po piatich dňoch je potrebné, aby sa klient vrátil naspäť do salónu na exkluzívne post-ošetrenie aktívnymi látkami.
Je to veľmi dôležitá časť samotného procesu, nakoľko "nová pokožka" dokáže prepustiť oveľa väčšie množstvo účinných látok. Aby sme počas nasledujúcich 6-8 týždňov chránili novú, jemnú pokožku pred nežiadúcimi environmentálnymi faktormi, je potrebné používať multifunkčný ochranný krém s SPF 20 - Optimum Protection Cream.
Samozrejme v ošetrení pleti treba pokračovať prípravkami Special Care Cream, alebo Special Regulating Cream, podľa typu pleti , či sa jedná o omladzovaciu kúru, alebo či riešime problém s acne.
Ošetrenie Green Peel sa môže opakovať podľa stavu pokožky bez nežiadúcich účinkov neobmedzene ( s dodržiavaním potrebného časového odstupu!). V prípade prevencie a anti-aging kúrach sa doporučuje 1-2x do roka.